Ostatnie zmiany
program księgowy na g+ program księgowy na facebook program księgowy na Twitter program księgowy na YouTube

Księgowość

Inne moduły

Ustawienia

edycja

Program księgowy mKsiegowa.pl


1.  Wprowadzenie

mKsiegowa.pl jest programem internetowym przeznaczonym do obsługi pełnych ksiąg handlowych dla małych i średnich firm oraz organizacji pozarządowych. Program dostępny jest przez przeglądarkę internetową i nie wymaga instalacji na komputerze użytkownika. Program mKsiegowa.pl może być używany zarówno przez organizację do prowadzenia księgowości, jak i we współpracy z wyspecjalizowanym biurem rachunkowym.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, obserwuj nas na: program księgowy na g+ program księgowy na facebook program księgowy na Twitter program księgowy na YouTube


2.  Program księgowy - wersja demonstracyjna

Program księgowy mKsiegowa.pl może być skonfigurowany na wiele sposobów tak, aby najlepiej dostosować do potrzeb organizacji. Demo programu jest dostępne w kilku wersjach:

Zespół mKsiegowa.pl może dostosować menu programu oraz jego "skórki" do indywidualnych potrzeb użytkowników.


3.  Budowa programu

Program ksiegowości internetowej mKsiegowa.pl składa się z kilku połączonych ze sobą podsystemów:

Księgowośc internetowa
  • Rejestracja - serwisu www pozwalającego użytkownikowi na rejestrację w serwisie i utworzenie konta dostępu do programu księgowego. Adres: mksiegowa.pl/www/register
  • Twój Program - oprogramowanie finansowo - księgowe online indywidualne dla każdego klienta. Adres dostępu tworzony jest w trakcie rejestracji i składa się z mksiegowa.pl/ oraz nazwy organizacji wybranej podczas procesu rejestracji
  • Dokumentacja - niniejszej dokumentacji dostępnej pod adresem mksiegowa.pl/doc. Dokumentacja dostępna jest również bezpośrednio z programu finansowo - księgowego pod klawiszem Dokumentacja (w starszej wersji programu Pomoc) w prawym, górnym rogu ekranu

Serwis dzięki swojej konstrukcji umożliwia łatwą wymianę informacji i współpracę pomiędzy różnymi oddziałami organizacji umieszczonymi w różnych miejscach, a nawet w różnych krajach, gdyż umożliwia pracę w wielu walutach i jest środowiskiem wielojęzykowym.

Oparty o tzw. profile system kontroli dostępu do różnych funkcji programu umożliwia wykorzystanie serwisu jako platformy współpracy pomiędzy organizacją, a obsługującym ją zewnętrznym biurem rachunkowym. Aplikacja skupia się na wspieraniu codziennej działalności organizacji, takiej jak sprzedaż, zarządzanie zapasami i zakupami, używając pełnej automatyki zapisów w księdze głównej.

Program mKsiegowa.pl zainstalowany jest na centralnych serwerach i może być dostępny dla dowolnej liczby użytkowników na całym świecie, lub też dostęp może być zawężony do wewnętrznej sieci firmowej lub nawet tylko do wybranych, konkretnych komputerów. Rozwiązanie takie ułatwia np. pracę z domu.


4.  Jak korzystać z systemu pomocy?

Niniejsza dokumentacja systemu została przygotowana przy pomocy mechanizmu o nazwie Wiki. Oznacza to, że może być tworzona i edytowana przez wielu autorów. Jednocześnie poszczególne elementy dokumentacji są wykorzystywane jako system pomocy dla programu mKsiegowa.pl. Link Dokumentacja, wyświetlony w górnym menu programu mKsiegowa.pl, prowadzi bezpośrednio do odpowiedniej sekcji dokumentacji.

program księgowy online - dokumentacja


5.  Wyszukiwanie interesujących tematów

Najprościej jest przeszukiwać dokumentację za pomocą wyszukiwarki internetowej. Strony dokumentacji są indeksowane na bieżąco m.in. przez wyszukiwarkę http://google.com.

Interesujący temat możesz znaleźć w dokumentacji przez polecenie:

 mksiegowa.pl szukane słowa
Księgowośc internetowa pomoc

6.  Porady księgowe

Aby zapoznać się z podstawowymi zasadami rachunkowości, zapraszamy do naszych artykułów:


7.  Linki

Główna strona projektu, który jest pierwowzorem programu mKsiegowa.pl: frontaccounting.com
Wersja angielska dokumentacji: mksiegowa.pl/doc

Wersja angielska strony: mksiegowa.pl/www/en


8.  Komunikaty błędów

Komunikaty błędów.

pomoc w programie mKsiegowa.pl
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące programu księgowości internetowej mKsiegowa.pl, lub innych zagadnień związanych z księgowością - nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt. Aktualne informacje o programie dostępne są również w portalach społecznościowych.

Pełna lista stron dokumentacji


Jeżeli podobała Ci się dokumentacja programu, kliknij "Poleć to w Google" poniżej.

Jeżeli chcesz obserwować ważniejsze zmiany w dokumentacji, kliknij "Obserwuj".

Autor: Zespół mKsiegowa

ksiegowosc internetowa Follow @Twitter
Edytuj - Historia zmian - Wydrukuj - Ostatnie zmiany
Data ostatniej modyfikacji: 25.04.2018, 07:37